MENU

szybki kontakt

+48 607 633 574

Każdy, kto chociaż odrobinę zna się na czyszczeniu dywanów wie, że dwiema najbardzije konkurującymi ze sobą firmami są od dawien dawna Karcher oraz Kirby.

Obie firmy bowiem tworzą doskonałe wręcz maszyny do pranie dywanów i tapicerek. Ceny takich urządzeń są bardzo zrożnicowane, począwszy od kilkuset zlotych, skończywszy na kilkunastu tysiącach. Dziś jednak skupmy się na przysłowiowym szarym Kowalskim, który chce wyprać swoje wykładziny w całym mieszkaniu. Ma on więc dylemat, czy kupić drogą maszynę Kirby czy Karcher (obie firmy pozwalają na zakup w systemie ratalnym).

Wedlug ankietowanych, do prania dywanów zdecydowanie lepsze są odkurzacze firmy Kirby, natomiast Karcher sprawdza się doskonale w praniu i czyszczeniu tapicerek, w szczególności tych samochodowych. Do domu więc warto pomyśleć o Kirby. Jeśli jednak racjonalnie spojrzeć na tą sprawę, dużo bardziej opłacalną opcją jest zamówienie firmy czyszcząco-piorącej, która wyczyści Twoje wykładziny szybko i skutecznie, a co najważniejsze- tanio!

 50-537 Wrocław, ul. Bielawska 7/1, tel.: 607 633 574