MENU

szybki kontakt

+48 607 633 574

Często ciężko pogodzić nam rolę dobrej mamy/ taty z rola dobrej Pani lub dobrego Pana domu w którym zawsze jest czysto. Szczególnie wtedy, kiedy nasze pociechy bawią się na wykładzinie i nieświadomie zabrudza ja kredkami, czekolada czy błotem naniesionym z podwórka na butach.

A przecież równie ważną, jak dobra zabawa naszych dzieci jest czystość środowiska w którym się znajdują. Mieszkające w zakamarkach naszego dywanu roztocza i bakterie mogą być zagrożeniem dla niczego nie świadomych najmłodszych. Warto więc zainwestować w zdrowie i czystość czyszcząc dywany.

Oczywiście zawsze możemy zrobić to domowy sposobem ale będzie kosztowało nas to wiele siły, nerwów i energii. A efekt? Niestety, nie będzie zadowalający ponieważ nie dysponujemy specjalistycznym sprzętem do tego przeznaczonym. Koszt jego nabycia nie jest niski, dlatego warto wybrać pośrednia, ale najbardziej optymalna opcję- wykupienie usługi prania dywanów lub/ i czyszczenia wykładzin u specjalistów z tego zakresu. Pewność niskiej ceny oraz czystego, wolnego od bakterii dywanu pozwoli nam z czystym sercem patrzeć na bawiące sie na nim dzieci.

 50-537 Wrocław, ul. Bielawska 7/1, tel.: 607 633 574