MENU

szybki kontakt

+48 607 633 574

Na nowy, 2016 rok wielu z nas obmyśla noworoczne postanowienia. Chcemy urealnić swoje marzenia i cieszyć się słonecznymi wakacjami, nową pracą, atrakcyjniejszą sylwetką czy poświęcić więcej czasu rodzinie? Zacznijmy od małych rzeczy i zadbajmy o nasze otoczenie. 

Codziennie jeżdżąc do pracy, na zakupy czy siłownię dbamy o nasz samochód myjąc go z zewnątrz. Nie mniej ważny jest poziom jego czystości w środku, co z pewnością wpływa na nasz komfort korzystania z samochodu i jazdy nim. 

Decydując się na pranie tapicerki wrocław pozbędziemy się nie tylko kurzu, bakterii i plam po kawie ze stacji benzynowej ale również zobaczymy błysk zazdrości w oku sąsiada, którego nieprana tapicerka sama prosi się o czyszczenie. Zdecydowanie najwięcej korzystnych ofert czyszczenia tapicerki znajdziemy we Wrocławiu. Jeśli zdecydujemy się połączyć odświeżenie wnętrza naszego pojazdu z praniem dywanów czy czyszczeniem wykładzin w mieszkaniu to ta usługa wyjdzie taniej- co korzystnie odczuje nasz portfel. Reasumując- czy warto czekać z porządkami i odświeżeniem naszego otoczenia? Zdecydowanie nie!

 50-537 Wrocław, ul. Bielawska 7/1, tel.: 607 633 574